Ã–VRIGT / Textilier & Vintage / Flamskvävnad 8056052

nr 805 6052

Flamskvävnad

1700-/1800-tal, ramens innermått: 45x44

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.600 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 28 januari 2013
kl 19:04:27

  • Klassiska